Váš nákupní košík je prázdný.
Close
Filters
Hledat

Vápenka Vitošov

Systém suchých omítkových a maltových směsí      

 

Minerální omítky      

Základem systému suchých omítkových směsí SALITH®jsou vápencové štěrky a drtě získané těžbou ve vlastním vitošovském lomu. Tyto přírodní materiály společně s dalšími komponenty, jsou zpracovávány v plně automatizovaném počítačem řízeném provozu, což zaručuje dosažení požadované jakosti. Minerální malty a omítky jsou vzdušné, umožňují příznivou výměnu vlhkosti v budovách, přispívají k příjemnému a zdravému klima v místnostech.

Kompletní systém      

Široký výrobní program suchých omítkových směsí SALITH® zahrnuje zdicí malty, jádrové omítky, štukové omítky, betonové potěry a postřiky, lepící tmely a minerální šlechtěné omítky. V sortimentu je možno nalézt malty určené jak pro ruční, tak pro strojní nanášení, pro hrubou stavbu i pro dokončovací práce vnější a vnitřní. Zákazník si může vybrat mezi zbožím pytlovaným nebo volně loženým. Výrobky SALITH®na sebe navazují a vzájemně se doplňují, což zaručuje optimálnost systému. Tak lze na staveništi dosahovat prvotřídních výsledků.

Přidá se pouze voda      

Všechny výrobky SALITH®jsou určeny pro rychlé použití: k suché směsi se při zamíchání přidá pouze voda. Odpadá tak náročné přidávání pojiv a přísad atd. a zpracovatel má vždy tu správnou směs. Nevznikají žádné ztráty v odpadech, problémy co se zbytky, nenastává kolísání kvality.

Zabrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Salith  MHF P3 25kg

Vápenocementová jednovrstvá štuková omítka s doplňkovými vlastnostmi
334,00 Kč 266,20 Kč

Salith  MHF PII váp.cem.omítka 25kg

Vápenocementová jednovrstvá štuková omítka
245,00 Kč 196,33 Kč

Salith VC hrubá malta 30kg

Vápenocementová jádrová omítka – ruční
168,00 Kč 134,77 Kč