Váš nákupní košík je prázdný.
Close
Filters
Hledat

Doprava a platby

 

Platby jsou uskutečněny při odběru zboží a jsou již uvedeny v ceně dopravy (platí pro ČR).

Po dobu platnosti karantény v České republice vyžadujeme platbu předem, abychom minimalizovali kontakt řidičů přepravní služby se zákazníky při předávání hotovosti ! Děkujeme za pochopení.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Rozvoz po okolí Vyškova:


Po Vyškově:

  • od 0 po 200 Kg - 100 Kč
  • od 200 po 1500 Kg - 200 Kč
  • do 5000 Kg - 580 Kč


Do 10 km od Vyškova:

  • od 0 po 200 Kg - 300 Kč
  • od 200 po 1500 Kg - 400 Kč
  • do 5000 Kg - 900 Kč
 
Při přebírání zásilky od přepravce řádně zkontrolujte neporušenost a kompletnost obalů! V případě jakýchkoliv závad tyto poznamenejte na přepravním listu a neprodleně nás informujte.